BRUSTVERKLEINERUNG

Nabízíme širokou škálu nabídek a možností ošetření pro vás a vašeho partnera.
ab 3.900 €

Cenová nabídka all inclusive. Konečná cena zahrnuje let, VIP transfer, ubytování a operace. Nabízíme také bezplatnou organizaci a doprovod při prohlídce města, nákupech a dalších akcích.

Doba ošetření:
5 std.
Anestezie:
ja
Hospitalizace:
ja
Společensky přijatelné:
nach 1 bis 2 Tage

POPRSÍ JE PŘÍLIŠ VELKÉ VZHLEDEM K TĚLU, CHCETE HO ZMĚNIT?

Mnoho žen s velmi velkým poprsím se cítí v každodenním životě velikostí poprsí omezeno. Příliš velká prsa jsou častou překážkou při sportu nebo v běžném životě, protože neodpovídají proporcím zbytku těla. A kromě toho si ženy s velmi velkým poprsím často stěžují na:

 • Bolest a napětí v oblasti ramen a krku

 • Bolesti hlavy nebo dokonce záchvaty migrény

 • Vady držení těla, které negativně ovlivňují zdraví páteře

 • Hluboké zářezy na ramenou a zádech z těsných podprsenek

 • Dermatologické problémy na kůži podprsní řasy

 • Pocit necitlivosti rukou

Psychický stres, nepříjemný a nejistý pocit ve vlastním těle jsou pro mnohé ženy důvodem, proč podstoupit redukční mammaplastiku (zmenšení prsou). Operace zmenšení prsou je často tím nejlepším způsobem, jak znovu přijmout vlastní tělo a získat zpět sebevědomí. Apex Beauty vám pomůže splnit si své představy.

Při zmenšení prsou (redukční mammaplastika, modelace prsou) se odstraní část prsní žlázy (až více než 2 kg na každé straně) a kůže. Za účelem modelace prsou se kůže prsou podle jejich tvaru znovu nařízne. Cílem odstraněním tukové tkáně a prsní žlázy a případné přebytečné kůže je zmenšit a vytvarovat prsa tak, aby svou hmotností a velikostí odpovídala postavě a vizáži ženy. Dekolt se výrazně napne a bradavky se v případě potřeby posunou nahoru. Zmenšením prsou lze také kompenzovat asymetrie. Odborný lékař, který operaci provádí, odebere na jedné straně o něco více prsní žlázy a tukové tkáně než na druhé, aby tak upravil velikost nebo objem prsou. To vše s cílem dosáhnout ve výsledku nového, lehčího a dobře formovaného dekoltu.


KDY JSOU PRSA PŘÍLIŠ VELKÁ?

V první řadě musíte posoudit velikost prsou ve vztahu ke zbytku vašeho těla. Existují tzv. ideální rozměry, podle kterých má být bradavka ve výšce středu nadloktí. To odpovídá vzdálenosti od spodní části krku ke středu bradavek 20 - 24 cm.


PO OPERACI ZMENŠENÍ PRSOU JE TŘEBA VĚNOVAT POZOR NÁSLEDUJÍCÍMU. 

Pokyny od našeho týmu vyžadují nošení pevnější podprsenky po dobu přibližně 6-12 týdnů. Sport lze v této době provozovat jen omezeně. Pobyt v nemocnici je 1 až 2 dny. Ihned po operaci je povoleno vstát, druhý den po operaci po první výměně obvazu je možné se osprchovat. V běžných případech by se mělo očekávat narušení normálního každodenního života na dobu asi 2 týdnů.


Kontaktujte nás nyní a získejte bezplatné, nezávazné poradenství!