NASENKORREKTUR

Nabízíme širokou škálu nabídek a možností ošetření pro vás a vašeho partnera.
ab 2.500 €

Cenová nabídka all inclusive. Konečná cena zahrnuje let, VIP transfer, ubytování a operace. Nabízíme také bezplatnou organizaci a doprovod při prohlídce města, nákupech a dalších akcích.

Doba ošetření:
2 std.
Anestezie:
ja
Hospitalizace:
ja
Společensky přijatelné:
nach einem Tag

JSTE NESPOKOJENI S VELIKOSTÍ NEBO TVAREM SVÉHO NOSU? 

Plastika nosu se většinou provádí z estetických důvodů a dodává obličeji harmoničtější tvar. Pacienti mají často pocit, že jejich nos je příliš velký nebo příliš široký, nebo že nepříjemný nosní hrbol nevypadá na jejich obličeji harmonicky.

Esteticko-kosmetická operace „rhinoplastika“ se využívá po předchozí neúspěšné plastice nosu nebo jako rekonstrukční operace u anomálií. Cílem rhinoplastiky je dát správný tvar nosu úměrně k daným proporcím obličeje a zároveň neomezit funkci nosu.

1. KDY BY SE MĚLA PROVÉST PLASTIKA NOSU?

Plastika nosu je operace, která se provádí jak z vizuálního, tak zdravotního důvodu. Obecně se estetická operace nosu provádí u pacientů, kteří nejsou spokojeni se svým tvarem nosu. Kromě toho se provádí rhinoplastika ke korekci deformace způsobené traumatem. Rhinoplastiku lze provést kvůli potížím, jako je nosní hrbol, dlouhá špička nosu, velikost nosních dírek nebo jejich asymetrie.

2. EXISTUJE PRO RHINOPLASTIKU VĚKOVÝ LIMIT?

V případě rhinoplastiky je nutné počkat na adekvátní vývoj svalů a kostí u dětí, čeká se tedy na dokončení vývoje kosti. V nosní estetice neexistuje věková hranice, vychází se ale z vývoje struktury kostí a chrupavek.


Kontaktujte nás nyní a získejte bezplatné, nezávazné poradenství!