FALTENUNTERSPRITZUNG MIT HYALURONSÄURE

Nabízíme širokou škálu nabídek a možností ošetření pro vás a vašeho partnera.
auf Anfrage

Určitého stahujícího efektu je dosaženo také injekcí do přesně definovaných bodů na obličeji (Liquid Facelifting - tekutý lifting obličeje). S kyselinou hyaluronovou se lifting obličeje provádí šetrným způsobem. Výsledkem je hladká a hebká pokožka.

Doba ošetření:
30 min.
Anestezie:
ja
Hospitalizace:
nein
Společensky přijatelné:
sofort

 Ošetření výplněmi (kyselina hyaluronová):

Kyselina hyaluronová se používá jako výplňová látka k vyhlazení statických vrásek nebo ke konturování v případě ztráty objemu. Používají se především v dolních dvou třetinách obličeje k tvarování rtů nebo ošetření nosoretních rýh a marionetových vrásek.

Určitého stahujícího efektu je dosaženo také injekcí do přesně definovaných bodů na obličeji (Liquid Facelifting - tekutý lifting obličeje). S kyselinou hyaluronovou se lifting obličeje provádí šetrným způsobem. Výsledkem je hladká a hebká pokožka.

Co je kyselina hyaluronová?

Hyaluron je polysacharid, který se nachází téměř ve všech buňkách. Jeho nejvýznamnější vlastností je schopnost vázat velké množství vody. Podporuje se tak pohyblivost kloubů a cennou vlhkost dostávají i šlachy, svaly a kůže. Hyaluron patří do pojivové tkáně člověka a všech obratlovců. V extrémních případech může jeden gram kyseliny hyaluronové vázat šest litrů vody. Dobrým příkladem je lidské oko: sklivec oka se skládá z 98 % vody, zbývající 2 % tvoří kyselina hyaluronová, která vodu váže. V lékařství pomáhá hyaluron mimo jiné při artróze jako další synoviální tekutina, kyselina podporuje proces hojení ran, zvlhčuje i suché oči.

Zpevnění obličeje kyselinou hyaluronovou

Američtí vědci dokázali ve studiích prokázat, že kyselina hyaluronová aktivuje fibroblasty ve spodních vrstvách kůže. Tyto speciální buňky se používají k produkci kolagenu. Pokud se jim doplní kyselina hyaluronová, vznikne hladší a vláčnější pleť. Lidské tělo si kyselinu hyaluronovou sice vyrábí také samo, ale s věkem tato produkce rychle klesá.

Přirozené omlazení obličeje pomocí kyseliny hyaluronové

Kontury mohou být znovu viditelné a vrásky mohou být redukovány a vyhlazeny. Dosahuje se také liftingu ošetřovaných partií obličeje. Jemný lifting obličeje pomocí kyseliny hyaluronové je nejen účinný, ale jeho výsledky navíc také vypadají přirozeně.

  • Vytvoření objemu na lícních kostech + pozdvihnutí bočních stran tváří
  • Redukce nosoretních rýh
  • Zlepšení objemu rtů
  • Redukce vrásek dosažená injekcí do horní poloviny obličeje
  • Mírné zvednutí koutků úst a redukce marionetových vrásek
  • Výplň rtů kyselinou hyaluronovou

I do rtů lze rychle a efektivně aplikovat injekce kyseliny hyaluronové. Svěží rty byly vždy symbolem mládí, smyslnosti a krásy. Tento ideál se dodnes nezměnil.

Hyaluronové injekce by měly být vždy v souladu s typem člověka – a samozřejmě zároveň i přírodní, šetrné a bezpečné. Ačkoliv s nimi mohou celebrity vypadat krásně, objemné rty nesluší každému typu a každé tváři! Pro přirozený ideál krásy horního a spodního rtu platí poměr 1:1,6.

Korekce vyplněných rtů

Krátce po výkonu lze cílenými následnými injekcemi provést drobné korekce. Například v případě, že byla kyselina hyaluronová distribuována nerovnoměrně.

Dokonce je možné zásah zcela zvrátit. Za tímto účelem se do rtů s nastříknutou kyselinou hyaluronovou vstříkne enzym zvaný hyaluronidáza. Tento enzym rozloží během jednoho až dvou dnů dříve aplikovanou kyselinu hyaluronovou.

Na co je třeba dávat při injekční aplikaci kyseliny hyaluronové pozor?

Je nutná opatrnost. Avšak pokud je použita absolutně kvalitní hyaluronová výplň, jejíž kompatibilita a účinnost byla prokázána klinickými studiemi, injekční aplikace kyseliny hyaluronové se doporučuje.