BRUSTVERGRÖßERUNG

Nabízíme širokou škálu nabídek a možností ošetření pro vás a vašeho partnera.
ab 3.900 €

Cenová nabídka all inclusive. Konečná cena zahrnuje let, VIP transfer, ubytování a operace. Nabízíme také bezplatnou organizaci a doprovod při prohlídce města, nákupech a dalších akcích.

Doba ošetření:
2 std.
Anestezie:
ja
Hospitalizace:
ja
Společensky přijatelné:
nach 1 bis 2 Tage

JSTE PŘIPRAVENI MÍT PRSA SVÝCH SNŮ?

Připadat si přitažlivě je jistě jedním z nejdůležitějších důvodů pro operaci prsou. Každý, kdo musí žít s příliš malým, příliš povislým nebo příliš velkým poprsím, často nechce nic jiného než modelaci prsou. Při realizaci vašeho osobního ideálu krásy podle vašich přání vždy zohledňujeme vaše zdraví.


Nejčastější důvody pro operace prsou:

• Deformace prsů způsobené těhotenstvím nebo kojením

• Pokles související s věkem

• Asymetrická nebo příliš malá prsa

• Deformace po velkém úbytku hmotnosti.

Při operaci prsou jsou deformace a estetické vady korigovány bezpečným a trvalým způsobem. Vložením prsních implantátů ze silikonu se obě prsa opticky zdokonalí a konečně vypadají tak, jak si přejete.


VÝBĚR PRSNÍHO IMPLANTÁTU

 Každý prsní implantát se skládá ze silikonového obalu a výplně. Náplň je v každém případě jiná. Výplně mohou být následující:

• Silikonový gel

• Fyziologický roztok

Prsní implantáty se kromě výplně liší také svým tvarem, protože výsledek by měl dokonale sedět ženskému tělu. Možnosti jsou:

Kulaté implantáty, díky nimž se prsa zdají plnější a kulatější nahoře a dole.

Anatomické implantáty, které napodobují přirozený tvar prsou, a proto mají tvar kapky.

V závislosti na anatomických požadavcích se při konzultaci stanoví vhodný tvar prsních implantátů. Zohledňuje se stav hrudníku i fyziologické limity kožní tkáně. K ukázání výsledku se používají speciální podprsenky: tyto podprsenky obsahují vybraný prsní implantát v odpovídající velikosti a mohou při vyzkoušení napovědět, jak bude konečný výsledek po operaci prsu vypadat.


PROCES HOJENÍ PO OPERACI PRSOU.

Bezprostředně po zvětšení prsou budou samotná prsa a přilehlé oblasti těla oteklá a můžete je cítit jako cizí a napjaté. Může také dojít k mírnému zabarvení těchto oblastí.

Všechny tyto nepříjemné příznaky obvykle po několika týdnech odezní. V některých případech však trvá hojení rány delší dobu, několik měsíců, maximálně jeden rok. Při pravidelných kontrolách u lékaře se sleduje průběh hojení a kontroluje se reakce organismu na prsní implantáty.

K úlevě od bolesti bezprostředně po operaci a podpoře procesu hojení předepíše ošetřující chirurg vhodné léky, masti a speciální podprsenky.


CHOVÁNÍ PO ZVĚTŠENÍ PRSOU

Pacienti se obvykle mohou vrátit do práce několik dní po zákroku. Důležité je ale první čtyři až šest týdnů po operaci nesportovat a minimálně osm týdnů nezvedat těžká břemena. K prvnímu fyzickému kontaktu by mělo dojít až po třech až čtyřech týdnech po operaci zvětšení prsou. Podpůrná speciální podprsenka by se měla nosit čtyři až šest týdnů.

Pro optimální podporu procesu hojení a minimalizaci rizika komplikací se doporučuje vzít si po zákroku pár dní volno. To chrání tělo a urychluje proces hojení.


Kontaktujte nás nyní a získejte bezplatné, nezávazné poradenství!