FETTABSAUGUNG

Nabízíme širokou škálu nabídek a možností ošetření pro vás a vašeho partnera.
ab 2.900 €

Cenová nabídka all inclusive. Konečná cena zahrnuje let, VIP transfer, ubytování a operace. Nabízíme také bezplatnou organizaci a doprovod při prohlídce města, nákupech a dalších akcích.

Doba ošetření:
2 std.
Anestezie:
ja
Hospitalizace:
ja
Společensky přijatelné:
ja

Toužíte po užším pasu nebo byste se rádi zbavili tukových polštářků na stehnech?

Dokonce i lidé s normální hmotností mohou v závislosti na genetice nebo věku trpět problémy tukovými polštářky, které nereagují na dietu nebo cvičení.

Odstranění tohoto tuku je proto výhodné zejména pro ženy a muže, kteří trpí zvýšeným obsahem tuku v určité oblasti těla. Přebytečný tuk se může hromadit v řadě kritických oblastí: břicho, nohy, hýždě, boky nebo pas. Liposukce (známá jako odsátí tuku) se používá k odstranění tohoto tuku z problémových partií a k zlepšení siluety.

Pokud po masivním úbytku hmotnosti nebo po těhotenství zůstane v břišní oblasti nadbytečná, uvolněná kůže a tuková tkáň, může být potřeba provést plastiku břicha nebo plastiku kůže břicha (abdominoplastika). Protože tyto znatelné záhyby přebytečné kůže a tuku nejenže ovlivňují sport a oblečení, ale také nesedí proporcionálně ke zbytku těla. Je pochopitelné, že mnozí z takto postižených chtějí tento nepříjemný efekt napravit.

VŠEOBECNÉ INFORMACE O ODSÁTÍ TUKU (LIPOSUKCE) A ZPEVNĚNÍ BŘICHA (ABDOMINOPLASTIKA).

Liposukce se obvykle provádí pomocí sondy a podtlaku a tak odstraňuje lokalizovanou tukovou tkáň.

K nárůstu hmotnosti dochází v důsledku zadržování vody tkáních a tukových usazenin v tukových buňkách. Po celý lidský život zůstává počet těchto buněk konstantní, ale jejich objem se zvětšuje. Výsledky liposukce jsou stabilní a trvalé, protože snižuje počet tukových buněk v operované oblasti. Vstupní body pro zavedení sond při liposukci jsou malé a po krátké době zmizí. Tuk se ukládá především na hýždích, bocích, kolenou, kotnících, lýtkách a břiše, ale v zásadě lze liposukci provádět na jakékoli části těla. Cílem je přitom zlepšit siluetu těla.

Plastika břicha se používá k odstranění přebytečné kůže a tukové tkáně na břiše, kterou nelze odstranit jinými způsoby. Pokud se nevyskytují žádná jiná závažná onemocnění, která by příliš zvýšila riziko operace, je tato operace možná v podstatě v každém věku. Předpokladem plastiky břicha je však do značné míry stabilní tělesná hmotnost, protože silné výkyvy hmotnosti mohou ovlivnit výsledek operace. Před plastikou břicha je kromě plánovaného hubnutí třeba zvážit i vytoužené těhotenství.


Kontaktujte nás nyní a získejte bezplatné, nezávazné poradenství!