HAARTRANSPLANTATION

Nabízíme širokou škálu nabídek a možností ošetření pro vás a vašeho partnera.
2.450 €

Cenová nabídka all inclusive. Konečná cena zahrnuje let, VIP transfer, ubytování a operace. Nabízíme také bezplatnou organizaci a doprovod při prohlídce města, nákupech a dalších akcích.

Doba ošetření:
8 std.
Anestezie:
ja
Hospitalizace:
ja
Společensky přijatelné:
nach einem Tag

Váš vzhled a vaše vnímání má zásadní vliv na vaše sebevědomí, chuť do života a vaši vlastní pohodu. Vlasy hrají důležitou roli pro každého, zvláště pro muže. Mnoha mužům začnou vlasy vypadávat v mladém věku, ať už z genetických důvodů nebo kvůli stresu. Bylo pozorováno, že fáze růstu vlasových folikulů, zejména na čele a vlasové linii, se stále zkracují, dokud nejsou vlasy sotva viditelné. U mužů ve věku od 20 do 30 let lze často pozorovat rozsáhlé prázdné oblasti na temeni nebo čelní části hlavy. Proces pokračuje, dokud nedojde k úplnému zplešatění. Pro většinu lidí, kteří pečují o svůj vzhled, je tato skutečnost velkým problémem, který otřese jejich sebevědomí a vnímáním sebe sama, a proto mnoho mužů vypadá mnohem starší, než ve skutečnosti jsou. Někteří začnou bojovat s vypadáváním vlasů brzy, obrátí se k užívání léků. Tyto léky mohou pomoci, ale vyžadují předpis, důkladné vyšetření a správnou diagnózu. Ve většině případů je již však pozdě. U těch, kteří jsou již napůl plešatí, mohou takové léky pouze zastavit vypadávání vlasů, ale vlasy díky tomu nedorostou. Z tohoto důvodu se muži často jako k poslednímu řešení uchylují k transplantaci vlasů. Při transplantaci vlasů se na postižená plešatá místa transplantují zdravé vlasy rostoucí většinou v zadní části hlavy nebo krku. Operace obvykle trvá několik hodin, včetně odebrání a transplantace, a následně mohou vlasy růst i tam, kde byla předtím pouze plešatá místa. Ve většině případů je jediným trvalým řešením vypadávání vlasů profesionální transplantace vlasů, tedy procedura FUE, která je dnes celosvětově preferovanou metodou transplantace vlasů. Zákrok se provádí v lokální anestezii bez řezů nebo stehů, a proto nezanechává jizvy. Mnoho pacientů tak podstoupilo léčbu bez jakýchkoliv pochyb. Technologie FUE umožňuje našim pacientům rychlé zotavení a ve většině případů nedochází k vypadávání vlasů. Charakteristické pro FUE transplantaci vlasů je odebrání jednotlivých vlasových kořínků z vlasového prstence, obvykle v zadní části hlavy. Tyto folikulární jednotky rostou ve skupinách a jako takové jsou transplantovány. Dárcovská oblast se lokálně znecitliví, aby bylo možné pomocí tenké duté jehly o průměru 0,7 až 1,0 mm bezbolestně odstranit folikulární jednotku (FU). Vlasové folikuly se pak připraví pod mikroskopem.


ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKY TECHNIKY FUE

Při proceduře FUE se pokožka hlavy neřeže. To je faktor, který poskytuje našim pacientům velký klid během operace i po ní. Po operaci transplantace vlasů nejsou potřeba žádné stehy. V závislosti na počtu odebraných vlasových kořínků a stávající oblasti bez vlasů lze transplantovat 50 – 60 vlasových kořínků na centimetr čtvereční. Po proceduře FUE nezůstávají žádné rány ani jizvy po řezu, což dodává vlasům estetický vzhled. V dárcovské oblasti se v místech odběru kořínků tvoří drobné oděrky o průměru menším než 0,7 mm. Ty se uzavřou během několika dní, aniž by zanechaly jizvu. V každém vlasovém štěpu jsou 1 - 3 vlasy. Vlasový štěp se počítá v průměru s 2 - 2,5 vlasy. Vlasové štěpy odebrané touto technikou z oblasti krku neslouží pouze k přenosu vlasů na vlasovou pokožku, je možné je transplantovat i na jiné oblasti. Další důvody pro upřednostnění této procedury jsou, že operace je téměř bezbolestná a doba rekonvalescence je extrémně krátká.


OPERAČNÍ KROKY

1. Krok

Operace trvá cca 5 - 8 hodin. Vlasy se pouze v nezbytné oblasti oholí břitvou a pokožka hlavy se lokálně znecitliví. Vlasové štěpy se metodou FUE jeden po druhém v příslušné oblasti odeberou a až do transplantace jsou uchovávány v živném roztoku připraveném za sterilních podmínek.

2. Krok

Ze znecitlivěné oblasti určené k transplantaci se odeberou vlasové štěpy. Pomocí speciálních zařízení se uzavřou otvory kanálků. Tento proces trvá přibližně 1 hodinu. Pro přirozený vzhled je nutné tento úkon vykonat co nejpečlivěji.

3. Krok

V tomto kroku se štěpy odebrané metodou FUE transplantují pomocí pinzety jeden po druhém do otevřených kanálků. To trvá asi 2-3 hodiny. Po cca 6 - 8 hodinách práce bude proces dokončen. Nakonec se na pokožku hlavy nanese antibiotický krém. Léky, které je potřeba užívat, jsou první den podávány pod naším dohledem. Následně vám napíšeme recept a pomůžeme zajistit léky, které budou pravidelně užívány v následujících dnech. Den po operaci se vrátíte na kliniku pro nový obvaz. 3. den vám náš tým poprvé umyje vlasy. Poté vám lékař sdělí pokyny, jak o své vlasy pečovat.


PLÁNOVANÁ OŠETŘENÍ PO OPERACI:

1. Po transplantaci vlasů se vám bude točit hlava. Proto se po dobu 3 dnů vyhněte jakémukoli nárazu nebo kontaktu s pokožkou hlavy a kontaktu s vodou. 2. Po operaci se doporučuje spát 3 dny na zádech. V opačném případě se mohou vstřikované tekutiny hromadit na vašem obličeji, což by mohlo způsobit otoky. 3. Zejména během užívání léku a celkem po dobu 15 dnů nekonzumujte alkohol. Vyhněte se prosím konzumaci nikotinu. 4. 20 dní po zákroku intenzivně nesportujte a chraňte pokožku hlavy před pocením. Neplavte a nechoďte do sauny. Alespoň po dobu 30 dnů se vyhněte sportům, jako je fotbal, box a podobně.


MYTÍ VLASŮ PO TRANSPLANTACI VLASŮ

První mytí vlasů provedou 3. den po transplantaci profesionálové našeho týmu. 10 dní po operaci si umyjete vlasy speciálním šamponem a krémem na vlasy tak, jak vám to bylo předvedeno v ordinaci.


ČAS HOJENÍ

10 dní po transplantaci vlasů jsou příslušná místa zásahu zcela zahojena. Po 3 týdnech transplantované vlasy vypadnou a od 3. měsíce začnou růst vlasy nové. Konečný výsledek a růst vlasů bude dokončen za 1 rok.


Kontaktujte nás nyní a získejte bezplatné, nezávazné poradenství!